Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız diş ve çene cerrahisi, ağız, diş ve çene hastalıklarının tedavisi için uygulanır. Ağız diş ve çene cerrahisi, ağız, diş ve çene sağlığı için önemlidir ve bu alanda uzmanlaşmış cerrahlar tarafından yapılır.

Ağız diş ve çene cerrahisi, çene kemiklerinin düzeltilmesi, diş eksikliğinin tamamlanması, diş eti hastalıklarının tedavisi, diş çekilmesi ve diş hekimliği tedavilerinin yanı sıra, ağız kanserlerinin cerrahi olarak tedavisi gibi birçok farklı uygulamayı içerir.

Ağız diş ve çene cerrahisi, endoskopik yöntemler, mikro cerrahi teknikler, implant tedavileri ve diğer ileri teknolojik yöntemler kullanılarak yapılır. Ağız diş ve çene cerrahisi, hastaların ağız ve diş sağlığını koruma ve düzeltme amaçlı uygulanır ve hastaların günlük hayatını kolaylaştırır.

Ağız diş ve çene cerrahisi, diş eti hastalıklarının tedavisi, diş çekilmesi, diş eksikliğinin tamamlanması, ağız kanserlerinin tedavisi ve diğer ağız, diş ve çene hastalıklarının tedavisi gibi farklı amaçları içerir. Ağız diş ve çene cerrahisi, hastaların ağız ve diş sağlığı için önemlidir ve hastaların yaşam kalitesini arttırır.

Ağız diş ve çene cerrahisi, hastaların ağız ve diş sağlığını koruma ve düzeltme amaçlı yapılır ve hastaların ağız ve diş sağlığı hakkında endişelerini azaltır. Ağız diş ve çene cerrahisi, hastaların yaşam kalitesini arttırmak ve ağız ve diş sağlığını korumak amacıyla yapılır ve hastaların günlük hayatını kolaylaştırır.

Doktorlarımız

Alanında uzman doktor kadromuzu yakından tanımak için tıklayın.

Tedavi Birimlerimiz

Hizmet almak isteyeceğiniz diğer birimlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Randevu Al

Randevu onayı için sizleri en kısa sürede arayacağız.

İletişime geçmek isterseniz 0216 323 28 28

Doktorlarımız