Kurumsal

Beykoz Cerrahi Tıp Merkezi alanında uzman, deneyimli ve yetenekli tıbbi kadronun bir araya geldiği özel bir sağlık kurumu olarak 01 Haziran 2012’te Beykoz’da hizmete girmiştir. Bünyesinde, Kadın Doğum,Dahiliye,Diş,Fizik Tedavi,Çocuk Hastalıkları,KBB,Genel Cerrahi ve Cildiye hastalıklarının iyileştirilmesindeki tüm medikal ve cerrahi tedavi olanakların yanı sıra yüz estetik cerrahisini de barındırmaktadır.

Beykoz Cerrahi Tıp Merkezi sağlık personelinin bilimsel ve etik açıdan tam donanımını, üstün kaliteli hasta bakımını ve tanı ile tedavide son teknoloji yöntemlerini uygulamayı kuruluşundan itibaren hep en yüksek düzeyde tutarak, hastaların sağlığına ve güvenliğine odaklanmıştır. Verdiği hizmetler kapsamında hastalarının her türlü gereksinim, beklenti ve haklarını her zaman göz önünde bulundurmak Beykoz Cerrahi Tıp Merkezi’nin temel yaklaşımıdır.

VİZYONUMUZ
Hasta mahremiyetini ve bilgi güvenliğini gözeterek, kaliteli sağlık hizmeti sunan, güvenilir referans bir sağlık kurumu olmak.

MİSYONUMUZ
Bilgili, güler yüzlü çalışanlarıyla güvenilir, etik, ulaşılabilir ve hasta odaklı sağlık hizmeti sunmak.


UZMANLARIMIZA SORUN


Özel Beykoz Tıp Merkezi hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı paylaşabilirsiniz. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.


Acil durumlar için 0216 323 28 28 nolu telefondan destek alabilirsiniz.