Deri ve Zührevi Hastalıklar

Deri ve Zührevi Hastalıklar

Deri ve Zührevi Hastalıkları, kozmetik ile birleşerek Dermatoloji’yi oluştururken aynı zamanda geniş bir alanı kaplar. Örneğin; deride ortaya çıkan bir yara belki de bir kanser hastalığının önceden belirlenmesini ortaya çıkartabilir. Bu yüzden birçok tıp dalını bir araya getiren bir bölüm olarak bilinmektedir.

Cilt hastalıklarını inceleyen uzmanlara Dermatolog adı verilir. Ülkemizde de bu konuda iyi yetişmiş doktorlar bulunmaktadır. Bu yüzden bu konudaki uzmanlardan yararlanmak bizler için iyi bir fırsattır. Bu konuda uzman olan kimseler en iyi tedavi şekillerini bizlerle paylaşmaktadırlar. Diğer uzmanlıklara göre cilt hastalıkları daha ciddiyetsiz rahatsızlık olarak görülür fakat bu düşünce tam anlamıyla doğru bir yaklaşım değildir. Eğer ki cilt rahatsızlığıyla ilgili bir problem gözünüze çarparsa geciktirmeden mutlaka bir uzman yardımı almak en doğru karar olacaktır.


UZMANLARIMIZA SORUN


Özel Beykoz Tıp Merkezi hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı paylaşabilirsiniz. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.


Acil durumlar için 0216 323 28 28 nolu telefondan destek alabilirsiniz.